Hakkımızda

SPEKTRA JEOTEK, Sondaj Taahhüt ve Mühendislik hizmetleri vermek amacı ile 1985 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar madencilik, inşaat ve su kuyusu açım sektörlerinde sunduğu uzmanlaşmış hizmetlerin yanı sıra sondaj makineleri, parçaları ve ekipmanları da üretmektedir.

SPEKTRA JEOTEK, karmaşık projelerin tüm ihtiyaçlarını kalifiye, tecrübeli ve yetkin personeli ile karşılamakta ve teorik bilgilere, pratik uygulamaların ilave edilmesinin gerekliliğinin bilincinde olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle, uzman kurum, kumluş ve üniversiteler ile yakın çalışma ilişkisi içindedir. Detaylarını sonraki sayfalarda bulabileceğiniz bütün hizmetler; arazi, atelye ve ofislerde gerekli modern, yüksek kalite ve hareket kabiliyetine sahip makine, araç-gereç ekipman ve kalifiye personelin uzmanlığıyla sağlanmaktadır.

SPEKTRA JEOTEK, tüm faaliyetlerinde ve şantiye uygulamalarında İŞ SAĞLIĞI, GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE politikasına ve düzenlemelerine uygun olarak çalışmaktadır. Ayrıca, insan sağlığı ve güvenliğine, doğal çevrenin korunmasına ağırlıklı öncelik verir ve bunun sorumluluğunu taşıyarak en çağdaş yöntemleri güvenlik, performans, çok çalışma, sabır ve deneyimi birleştirerek uygular.